Letní pobytové tábory 2019

Všeobecné informace pro účastníky letních kurzů pro děti a mládež v roce 2019

 

Místo a termíny konání táborů: 

 

ČERVENEC  -  Hořice u Blanska 

I. turnus   13.7.  - 20.7. 2019                                   

Příjezd a odjezd: nástup je v sobotu 13.7. 2019 odpoledne mezi 16:00 a 18:00 hodinou – po příjezdu následuje ubytování v indiánských stanech Tee Pee – dle instrukcí vedoucích!!! První jídlo - večeře.  Odjezd v sobotu 20.7. 2019 po 10:00 hodině. Poslední jídlo - snídaně.  Doprava vlastní.

V pátek večer probíhá u závěrečného táboráku vyhodnocení celotáborové hry, vyhlášení a odměny vítězům.  V sobotu dopoledne po snídani balení a příprava na odjezd.


II. turnus  21.7.  - 28.7. 2019   Hořice u Blanska

 Příjezd a odjezd: nástup je v neděli 21.7. 2019 odpoledne mezi 16:00 a 18:00 hodinou – po příjezdu následuje ubytování v indiánských stanech Tee Pee – dle instrukcí vedoucích!!! První jídlo - večeře.  Odjezd v neděli 28.7. 2019 po 10:00 hodině. Poslední jídlo - snídaně.  Doprava vlastní.

V sobotu večer probíhá u závěrečného táboráku vyhodnocení celotáborové hry, vyhlášení a odměny vítězům.  V neděli dopoledne po snídani balení a příprava na odjezd.


Ubytování 

ve velkých indiánských stanech Tee Pee na dřevěných skládacích postýlkách. Pozor nezapomeňte vlastní spacák a karimatku nebo nafukovací matraci! Vhodný je též velký igelitový pytel pod kufr či batoh nebo v případě deštivého počasí na zakrytí věcí.

Sociální zařízení:  sprchy a WC v areálu.

 

Stravování

společné ve zděné budově, 4x denně - snídaně, oběd, svačina, teplá večeře. Celodenní pitný režim v ceně.

 

Co s sebou mít?


Oblečení na ježdění - dlouhé kalhoty (elastické, rajtky, rifle, ... - pohodlné volnější), trička s krátkým i dlouhým rukávem, šusťákovou bundu. Pevné kožené boty - nejlépe jezdecké (nebo alespoň kotníčkové s hladkou podrážkou), z důvodu bezpečného vyklouznutí nohy ze třmenu, dále holínky do deštivého počasí. Nezbytná je rovněž dobře padnoucí přílba – jezdecká nebo cyklistická, dále čepice se štítkem nebo jiná vhodná pokrývka hlavy. Malý batoh na výlet.

Oblečení na doplňkový program - sportovní - dle vlastního  uvážení,  nezapomeňte na plavky,  pláštěnku, sportovní obuv – botasky, tenisky. A přibalte i letos indiánský nebo kovbojský oblek na focení!

Ostatní - toaletní potřeby, ručník, ochranný krém, sluneční brýle, baterka.

 

Hudební nástroje jsou vítány!

 

Co s sebou nemít aneb doporučení pro rodiče!

Nedávejte dětem na tábor s sebou mobilní telefony, neboť jejich používání narušuje chod tábora.

Nedávejte dětem cenné předměty - za ztrátu neodpovídáme.

Nedávejte dětem vlastní potraviny, zejména sladkosti.

Nenavštěvujte děti v průběhu tábora – návštěvy taktéž narušují náš program.

 

! Nezapomeňte!

Potvrzení o bezinfekčnosti – vyplňte dva dny předem nebo přímo na místě, kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), event. léky, pokud dítě nějaké užívá pravidelně.

 

!!! Upozornění !!!

V případě, že se řádně přihlášené dítě ze závažných důvodů (např. zdravotních) nemůže zúčastnit, sdělte nám prosím tuto skutečnost co nejdříve. Předem děkujeme.

 

Případné další dotazy Vám zodpovíme na:

telefonním čísle:  604 288 993

nebo na e-mailové adrese:  prezidentwsc@gmail.com

©2006-2019 Western Sport Club Hořice. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Vojtěch Jahoda.